Reference


Reference od mých milých pacientů.

K paní logopedce jsem začala chodit cca únoru 2023. Paní Sedláčková je velice empatická a profesionální. Velmi rychle našla mé slabiny a na těch jsme pak během hodiny pracovaly. Na Logo:-) stále docházím a za sebe cítím výrazné zlepšeni. Moc doporučuji!

MS

Terapie s magistrou Sedláčkovou velmi doporučuji. Nejsou jen striktně na úrovni pacient - terapeut. Jsou založeny na vzájemné úctě a porozumění. Vnáší do nich nejen profesionalitu, ale i své srdce.

LM

Jmenuji se Milan, je mi 65 leta cca před 5 léty mi byla diagnostikována zákeřná nemoc mozkového neuronu (MND). Postupně mi odumírají nervosvalová vlákna na tuto nemoc neexistují léky. Bez logopedie a pravidelných cvičení ztrácím výrazně schopnost komunikace hlasem. Komunikace je důležitá pro běžný život člověka. Jak moc je důležitá zjišťuji při běžném životě s rodinou a úplně mě vyděsila rychlost ztráty komunikačních schopností a to, že na mě hledí moji nejbližší a netuší co potřebuji řešit (moje zkušenost z 8 a 9/2023 bez logopedie). Paní Petra je usměvavá žena s vysokou mírou empatie a odborných znalostí. Vše vysvětlí a má neskutečnou trpělivost. Děkuji za pomoc paní Petro, je radost s Vámi spolupracovat.

MZ


Mgr. Petru Sedláčkovou považuji za výborného logopeda pro dospělé, který podporuje mé úsilí a pomalu mi vrací potřebné sebevědomí. Logopedické hodiny probíhají v příjemné atmosféře a jsou založené na vzájemné důvěře, profesionálním a vstřícném přístupu, trpělivosti a porozumění. Tuto klinickou logopedii vřele doporučuji.

MK

S mojí poruchou řečí jsem se dostala ke skvělé klinické logopedce Mgr. Petře Sedláčkové. Vždy je pečlivě připravená, milá, trpělivá k mé výslovnosti hlásek, slov a celkové terapii. Její pomoc je pro mě velmi užitečná. Jsem s ní nadmíru spokojená.

AP